Heger s Matelkom zradili všetkých mužov

26.4.2021, 16:45

image

Heger s Matelkom opäť predstúpili pred médiá a oznámili poburujúcu správu.

Začal premiér Heger: "Ako zodpovedná vláda... svojimi krokmi dokazujeme, že nám na ľuďoch záleží..." a porovnával sa s vládami Smeru, ktoré mali rezervu premiéra použiť na absurdnosti ako fitnessky, jachty či dokonca reklamu.

Potom ale Matovič, ktorý je evidentne sám týraný ženou a už niekoľkokrát zradil mužov, vystúpil s poburujúcim prejavom, ktorý musel uraziť všetkých mužov. 

"Dnes tu stojíme pri riešení tých životných situácii žien, ktoré domáce násilie nedokážu zvládnuť tým, že zostanú vo svojom domove..." Povedal, že rezerva premiéra je na mimoriadne situácie, a že normálne je to jeden a pol milióna, ale situácia je tak vážna, že treba dvojnásobok, čiže 3 milióny.

Potom pokračoval vo svojom urážaní mužov: "Peniaze pomôžu stovkám žien a detí... v tej zúfalej situácii, že musia utekať z domu, lebo tyran doma ich týra... Státisíce slovenských žien a detí sú týrané a musia zostať doma...", a dodal, že tento problém chcú a musia riešiť.

Vystúpil aj minister Milan Krajniak, ktorý povedal, že "pandémia odkryla mnohé neriešené problémy", a že museli prísť s injekciou, lebo neprišli nórske fondy. Povedal, že chcú pomôcť klientom, teda stovkám žien a detí.

Ďalej sa na tlačovke objavila aj Zuzana (aká náhoda, po Čaputovej, Baťovej a pod.) Brixová z odboru pre "rodovú rovnosť", a tá dokonca chladnokrvne oznámila, že to "berú len ako dočasnú finančnú injekciu, kým ministerstvo nezabezpečí systémové financovanie bezpečných ženských domovov a organizácii, ktoré týraným ženám pomáhajú".

Heger dodal, že sú "vládou zmeny" s "ústavným mandátom", a že chcú "urobiť zo Slovenska úspešný príbeh".

Heger, Matelko a ďalší, ktorí boli na tejto tlačovke, vytvárajú v ženách fóbiu z mužov, robia zo všetkých mužov gaunerov a za toto šírenie strachu musia byť trestnoprávne zodpovední.Štefan