Keď pápež presadzuje politiku žiadneho dieťaťa

23.4.2021, 13:35

image

Ako som už písal, snahy o "odvrátenie klimatickej krízy" sú len zámienkou na presadzovanie politiky žiadneho dieťaťa. Problém je, keď sa na ich stranu pridá aj niekto, koho poslaním by malo byť podporovanie prorodinnej politiky. Sám pápež.

Podľa TASR, "Pápež František vo svojom štvrtkovom videoposolstve ku Dňu Zeme uviedol, že planéta je "na pokraji" a ľudstvo sa musí vyhnúť "ceste sebazničenia". ".

Problém je ale v tom, čo pontifik myslí sebazničením. ""Teraz je čas konať. Sme na pokraji (zničenia)," uviedol pápež, ktorý podporuje názor vedcov, že globálne otepľovanie je sčasti spôsobené človekom. Ľudia musia podľa neho prestať s nerešpektovaním prírody, pretože tá im to "už dlho odpúšťať nebude" ... "Keď sa ničenie prírody začne, je ťažké ho zastaviť. Ešte ale nie je neskoro a budeme odolnejší, ak budeme spolupracovať, a nie konať sami," vyzval. Ak sa ľudstvo z aktuálnej zdravotnej krízy nepoučí a nezlepší, povedie to podľa pápeža k sebadeštrukcii.  ". Politikov vyzval k "odvážnym" krokom. 

Vyzvanie politikov k odvážnym krokom znamená, že majú presadiť politiku žiadneho dieťaťa. To je úplne v rozpore s poslaním pápeža... Spoluprácou ľudstva určite myslí to, že nemáme plodiť deti, aby sme tomu pomohli...

Zároveň hovorí o "poučení zo zdravotnej krízy." 
Za 1. elity sa snažia presadiť názor, že Covid vznikol tak, že človek zabil nejaké zviera a od neho sa nakazil. Čiže hovorí o tom, že nemáme zabíjať zvieratá. To ale znamená 1. že chce zakázať živočíšnu potravu, takže ľudia budú slabí, keď nebudú jesť poriadnu potravu a 2. že sa zvieratá premnožia a začnú útočiť na ľudí. To aktivistom vyhovuje, pretože budú tvrdiť, že útočia preto, lebo v lese už nemajú kvôli klíme žiadnu potravu...  
Za 2. logicky, keď nebudú ľudia, nebudú ani žiadne zdravotné krízy...


Štefan