Šimečka obvinil Miloša Zemana zo sexizmu

26.4.2021, 12:30

image

Známy neoliberálny terorista a europoslanec za Progresívne Slovensko Michal Šimečka, ktorý sa už mnohokrát spreneveril slovenským mužom, hovorí o údajnom sexizme českého prezidenta Miloša Zemana.

Na vykreslenie sexizmu použil citáty: "Důvěrné materiály se nezveřejňují ani půvabným moderátorkám, zvlášť když by je stejně nepochopila... Vy si sedíte na uších... To je Vaše třetí chyba... Já vás nechci trápit, ale vy nejste dneska ve formě.“

Šimečka tvrdí, že Zemanovi sa nepáčilo, že "sebavedomá moderátorka mu slušne položila niekoľko otázok, na ktoré nevedel, alebo nechcel odpovedať... Bola to nechutná demonštrácia moci a neúcty k ženám.". (a položím si otázku, keby Zeman povedal mužovi, že by nič nepochopil, tak by Šimečka niečo napísal?)

Samozrejme nesmú chýbať ódy na našu reakciu na kauzu Vrbětice, narozdiel od tej Zemanovej: "Po včerajšku v Česku silne rezonuje, že viac ako vlastný prezident sa ich zastala slovenská vláda a naša prezidentka Zuzana Čaputová."

Nakoniec ale povedal slová, ktoré možno veľmi pekne obrátiť proti nemu: "A ako záleží na tom, aby sme si vyberali politikov, ktorí rešpektujú ľudskú dôstojnosť, namiesto pomstychtivých hulvátov."

Lebo Šimečka už po x-tý krát ukázal, že je hulvát.
Štefan